Класний керівник

"П'ятикласний зореліт"

(самоврядування учнів 5-А класу)

''Як хлопці 5-А козаками стали''

Гострий розум, інтуїція, креативне мислення, командний дух - все це продемонстрували хлопці 5-А класу під час проходження станцій квесту ''Козацькому роду нема переводу''. Не полишили їх і однокласниці, підтримали і привітали зі святом.

«Ми відповідаємо за тих, кого приручили»

Під таким гаслом пройшов урок доброти в 5-А класі.

У сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі наші менші. Сьогодні діти говорили про те, що наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя. Тому, дуже важливо з дитинства плекати любов до тварин, повагу до іншого життя. Діти склали правила догляду за домашніми тваринами, розказали цікаві історії про них.

П'ятикласники привітали вчителів

Зустрічай, школо, нас!

Ми прийшли у п'ятий клас!